Для студентів-медиків в Івано-Франківську відкриють оновлене кафе «Три трупи»

Опубліковано: 15.02.2019. Автор: . Івано-Франківська область

Для студентів-медиків в Івано-Франківську відкриють оновлене кафе «Три трупи»
У цьому приміщенні знаходиться студентське кафе.

В Івано-Франківському національному медичному університеті керівництво вишу відзвітувало про підсумки та подальші кроки у розвитку університету. Не обійшлося і без курйозу. Зокрема франківський університет похвалився власними фармрозробками, дослідженнями в галузі травматології, хірургії, розповіли про закордонні стажування, творчі здобутки та навіть відкриття оновленого студентського кафе з досить оригінальною назвою.

Фінансово ми не відчуваємо ніяких потреб, нікого не відправляли у відпустку за власний рахунок. Всі ми живемо у період перебудов, але ми зробили багато – ця вся робота направлена на те, щоб університет жив, – сказав ректор ІФНМУ Микола Рожко, пишуть колеги із «Галицького кореспондента». – Для студентів відкриють також кафе «Академка». Там вже монтується обладнання, колись це кафе мало назву «Три трупи» – не дивуйтеся, медики оригінальні. Ця назва була задовго до мене.

Насправді мова йде про студентське кафе, яке існує в одному із приміщень фортечної галереї «Бастіон», де колись була трапезна отців єзуїтів. Поруч – морфологічний корпус медуніверситету, де майбутні медики вивчають анатомію. Гумор у медиків, а тим більше у студентів, завжди був специфічним, от вони між собою і називають цей заклад – «Три трупи» або «Юний некрофіл».

До речі, свого часу львівське кафе потрапило у список кращих закладів світу для веганів, складений онлайн-сервісом Hapy Cow.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...