Українка посіла третє місце на американському шоу талантів

Опубліковано: 19.02.2019. Автор: .

Українка посіла третє місце на американському шоу талантів

Переможниця першого сезону шоу «Україна має талант» кримчанка Ксенія Симонова посіла третє місце на американському шоу талантів America’s Got Talent. Про перемогу вона повідомила на своїй сторінці в «Інстаграм».

Конкурс проходив в Паседені. Змагалися учасники з 40 країн. Суддями проекту були супермодель Хайді Клум, учасниця групи Spice Girls Мел Бі, засновник проекту Саймон Коуелл і комік Хоуі Мендел.

Нагадаємо, ми вже писали про 33-річну художницю Ксенію Симонову, яка малює картини за допомогою піску, коли вона вийшла у фінал чемпіонського сезону шоу America’s Got Talent. Раніше Ксенія вже демонструвала свої таланти, беручи участь в українському аналогу американського шоу – «Україна має талант» і стала фіналісткою у 2009 році. У США жінка виступала з тією ж програмою, з якою пройшла у фінал національного шоу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...