Кожні два дні – нова перемога: 11-річний школяр із Києва став рекордсменом, перемігши у 37 олімпіадах

Опубліковано: 21.02.2019. Автор: . Київська область

Кожні два дні – нова перемога: 11-річний школяр із Києва став рекордсменом, перемігши у 37 олімпіадах

Хлопчик побив усі досі існуючі рекорди по кількості виграних шкільних он-лайн олімпіад і потрапив у Нацреєстр рекордів України. Чи не через день впродовж двох місяців шестикласник ставав призером із різних шкільних предметів. Батьки розумника розкривають секрети – замість репетиторів у хлопця Youtube-канали та Інтернет-книги.

Одинадцятирічний школяр із Києва Андрій Куделя став учасником майже чотирьох десятків міжнародних і Всеукраїнських олімпіад зі шкільних предметів – української та іноземних мов, української та світової літератури, математики, історії та інформатики. За них гімназист здобув рекордну кількість переможних дипломів.

Батьки хлопчика зізнаються, що дивуватися нічому – у рік хлопчик вже знав абетку, у чотири – читав книжки, а сьогодні потрапив до Книги рекордів України.

Абетку він знав уже в один рік, а читати почав повноцінно в чотири роки, – каже пані Марія, мама хлопчика нашим колегам із «5 каналу». – Ну і звичайно завдяки книжкам, бо вони в нього викликали дуже велику зацікавленість. Участь в онлайн-олімпіадах брав протягом двох місяців поспіль. Через це – потрапив до Національного реєстру рекордів України.

Сам рекордсмен зізнається, що вирішив проходити всі олімпіади, які були із абсолютно різних предметів, аби перевіряти власний рівень знань.

Я позаймав всі призові місця через те, що я люблю вчитися і якось у мене була ціль, я кожне питання обдумував.

Однокласники Андрія потайки називають товариша вундеркіндом. Кажуть, навчатися з унікальним хлопцем для них – гордість.

Проста арифметика свідчить про те, що кожних два дні дитина здобувала перемогу. Ви знаєте, в такому темпі, я дуже сподіваюся, що хлопчик і далі по життю піде з цим відчуттям переможця, – прокоментувала керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Окрім десятків дипломів в арсеналі Андрія Куделі – авторська книга про небезпеку від незнайомців, яка вже готується до друку. Втім після зафіксованого рекорду у хлопця з’явилася ще одна мета – перевершити власний рекорд.

Нагадаємо, 93-річна мешканка із Львівщини, попри поважний вік, спокійно сідає на шпагат. Цей рекорд бабусі теж зареєстрований у Національному реєстрі.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...