Відомого чернівецького режисера оштрафували поліцейські за те, що він відремонтував дорогу

Опубліковано: 21.02.2019. Автор: . Чернівецька область

Відомо чернівецького режисера оштрафували поліцейські за те, що він відремонтував дорогу
Сергій Скобун.

Адміністративний протокол і штраф на 680 гривень виписали чернівецькі поліцейські відомому кінорежисеру, автору стрічки «Легенда Карпат» Сергію Скобуну. А все тому, що йому та іншим містянам набридло їздити по побитій дорозі і вони власноруч зробили те, до чого міській владі вже давно немає діла – відремонтували її. Про це пан Скобун повідомив у відео на власній Facebook-сторінці.

Вже немає нервів їздити по цих дорогах та спостерігати безлад і багнюку. Ми намагалися привернути інформативну увагу до цієї проблеми. Ми зробили відео, але окрім десятків тисяч переглядів і коментарів, жодної реакції не було. Також ми розуміємо, що органи місцевого самоврядування не встигають контролювати цей процес. Тому вирішили приєднатися, підтримати процес ремонту і почали проводити поточні ремонти на дорогах. Тим більше, маю мотивацію – тиждень тому загинув мій родич, який ось так об’їжджав яму. Ми закладали бруківку на вулиці Франка, де її не було по півроку. Але почали виникати проблеми, – сказав пан Скобун.

Режисер створив та поширив у соцмережі відео, де видно жахливий стан вулиці Університетської поблизу історичної пам’ятки Чернівців – центрального корпусу ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Ви як свідомий громадянин, вирішили зробити для міста краще. Ми вас розуміємо. Але це є самоуправство, – пояснила співробітниця поліції.

Режисер продемонстрував постанову про адмінправопорушення, яку патрульні склали щодо нього.

Це протокол на 680 гривень. Але в мене до поліцейських немає питань. Вони кажуть, що по-людськи нас розуміють, але є процедура. У мене питання до тих, хто створив і контролює цю систему – поясніть мені, будь ласка, чому ті, хто руйнує, розкопує і залишає їх у такому стані, не несуть ніякої відповідальності? Нікому немає діла до них!, – сказав Сергій Скобун.

Скрябін був правий!

Мені важко пояснити своїм дітям чому їм варто залишитись жити в Україні….

Опубліковано Легенда Карпат Середа, 20 лютого 2019 р.

Нагадаємо, у 2019 році у Львові відремонтують 23 вулиці. Одні зі них розпочали ще в 2018-му і цьогоріч лише планують завершити, на інші – виготовити проектно-кошторисну документацію, і розпочати реконструкцію дев’яти нових об’єктів. Гроші на це виділять з бюджету розвитку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...