«Це сором і ганьба»: Кравчук поскаржився, що отримує «лише» 18 тисяч пенсії

Опубліковано: 24.02.2019. Автор: .

«Це сором і ганьба»: Кравчук поскаржився, що отримує «лише» 18 тисяч пенсії
«Це сором і ганьба»: Кравчук поскаржився, що отримує «лише» 18 тисяч пенсії

Перший президент України Леонід Кравчук обурився розміром своєї пенсії, назвавши «соромом» для країни відсутність спеціальної президентської виплати.

Політик несподівано болісно відреагував на запитання журналіста НВ про те, чи висока пенсія у екс-президента:

А немає у мене президентської пенсії! Я отримую депутатську пенсію у 18 тис. гривень, але це сором і ганьба, що немає президентської. Я постійно порушую це питання перед усіма президентами країни, але нинішня влада така примітивна, що всі думають, це я про гроші дбаю.

Трохи охолонувши, Кравчук пояснив, що справа не в грошах, а в справедливості.

Прикро, що є люди, які зробили для країни сущі дрібниці, а у них пенсії в 100 або 200 тисяч, – додав він. – Я взяв на руки цю державу, і я поки що живий, а мені не можуть призначити утримання навіть в 5 гривень. Скільки вартую – стільки дайте!

Першим головою України Кравчук, який раніше завідував відділом пропаганди і агітації ЦК КПУ, а також колишній член Політбюро ЦК КПУ, став 5 грудня 1991 року. Через три дні в білоруському санаторії Біловезька пуща він підписав угоду, яка поклала кінець існуванню СРСР. Україна стала суверенною державою, а на місці СРСР виник досить формальний Союз Незалежних Держав.

Нагадаємо, з 1 березня пенсії усіх без винятку українців мають збільшитися на 17–20%. А далі, запевняють в уряді, розмір пенсій в автоматичному режимі буде перераховуватися щорічно.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...