З’явилося зворушливе відео, як українській бійці на передовій читають вірші великого Кобзаря

Опубліковано: 24.02.2019. Автор: .

З’явилося зворушливе відео, як українській бійці на передовій читають вірші великого Кобзаря

Бійці 93-й окремої механізованої бригади оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗСУ (пункт постійної дислокації – Черкаське Новомосковського району Дніпропетровської області) показали, що вміють не тільки воювати, але і читати вірші. Зворушливе відео читання поезій Тараса Шевченка опубліковане на офіційній сторінці бригади в Facebook.

Понад півроку тому, коли 93-а бригада перебувала в очікуванні почесного найменування «Холодний Яр», бійців попросили прочитати на камеру уривки з однойменного твору українського поета.

Влітку і взимку, у Новотроїцькому, Богданівці, Авдіївці та її околицях бійці різних підрозділів, різних звань та спеціальностей при різних обставинах читали нам Кобзаря. Хтось посміхався, а хтось був серйозним, хтось натхненним, а хтось розслабленим. Усі ми різні, але об’єднані однією ідеєю – визволення рідних земель від окупантів і відновлення територіальної цілісності України, – йдеться у повідомленні.

Бійці 93 ОМБр читають "Холодний Яр" Тараса Шевченка

Більше ніж півроку тому, коли 93 бригада була в очікуванні почесного найменування "Холодний Яр", ми попросили бійців прочитати на камеру строки з однойменного твору Тараса Шевченка. Влітку і взимку, у Новотроїцькому, Богданівці, Авдіївці та її околицях бійці різних підрозділів, різних звань та спеціальностей при різних обставинах читали нам Кобзаря. Хтось посміхався, а хтось був серйозним, хтось натхненним, а хтось розслабленим. Усі ми різні, але об'єднані однією ідеєю – визволення рідних земель від окупантів і відновлення територіальної цілісності України. #93ОМБр #Холодний_Яр #поезія #Шевченко #бійці

Опубліковано 93-тя ОМБр Холодний Яр Пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...