Можна жити: стало відомо, хто яку зарплату отримують у Кабміні

Опубліковано: 25.02.2019. Автор: .

Можна жити: стало відомо, хто яку зарплату отримує у Кабміні

Міністр оборони Степан Полторак отримав найбільшу зарплату серед членів Кабінету Міністрів у січні. Про це свідчать відповіді секретаріату уряду і міністерств на запити колег із Українських Новин.

Заробив пан Полторак минулого місяця 81,1 тис. гривень. На другому місці міністр фінансів Оксана Маркарова, якій нарахували 73,8 тис. гривень, на третьому – міністр закордонних справ Павло Клімкін (63,9 тис. гривень).

Найнижча зарплата в Кабміні за січень була у міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадима Черниша (18,1 тис. гривень) та міністра інформаційної політики Юрія Стеця (16,8 тис. гривень).

Зарплата Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана за січень – 37,4 тис. гривень.

Нагадаємо, свого часу ми вже писали про доходи віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка. У грудні чиновник заробив понад 174 тисячі гривень. І це при тому, що його посадовий оклад складає всього 17 тисяч гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...