«Може померти або залишитись інвалідом»: мати важкохворої дівчини з Дніпропетровщини потребує складної операції

«Може померти або залишитись інвалідом»: мати важкохворої дівчини з Дніпропетровщини потребує складної операції
Олена Змунчило з дочкою та чоловіком.

Біда сама не ходить – так кажуть у народі. На жаль, часто це прислів’я стає реальністю. Не встигнеш оговтатися він одного удару долі, як на голову падає інший. Так сталося і в сім’ї Олени Змунчило із невеличкого містечка Марганець, що на Дніпропетровщині. Тільки у жовтні минулого року ми писали про її 20-річну дочку Катю. Про те, що дівчина вже сім років прикута до інвалідного візка через складне захворювання центральної нервової системи. І щоб знову ходити, їй потрібне дороговартісне лікування у закордонній клініці. А тут в сім’ю прийшла ще одна біда: страшний діагноз поставили і мамі Катрусі – пані Олені. Без складної операції на мозку, під загрозою не лише життя жінки, а й здоров’я Каті, адже дівчина потребує цілодобового догляду.

Все почалося вже після Нового року, – розповідає «Західному аргументу» Олена Змунчило. – У мене постійно боліла голова, тиснуло у чолі та потилиці. Спочатку думала, перевтома, нерви, погода… Але коли вже болі стали нестерпними пішла до лікаря. Обстеження у райцентрі нічого не показало, тож мене направили в обласну лікарню. Там пройшла КТМ, і виявилося, що в мене в голові якесь новоутворення. МРТ підтвердило найгірші підозри медиків –кавернозна ангіома. Без термінової операції я можу або померти, або залишитися інвалідом. Самі розумієте, двоє інвалідів в одній сім’ї…

Прооперувати пані Олену можуть дніпровські медики в обласній лікарні. Проте лише на необхідні інструменти та медикаменти потрібно 2 тисячі доларів. Для когось ці гроші – вартість модної сумочки, чергової шуби чи тижневий відпочинок на закордонному курорті, але для пані Олени та її сім’ї – ціна життя та здоров’я її та її дочки.

Сказали, що ця хвороба у мене вроджена, але дала про себе знати аж тепер. Я не за себе боюся, а за Катю, – каже жінка. – Якщо мене не стане чи залишуся інвалідом, прикутим до ліжка, то хто доглядатиме Катю? Ми за сім років практично не розлучаємося ні вдень, ні вночі. Чоловік постійно на роботі, свекруха хворіє (має високий тиск), моя мама теж вже не молода. На кого я залишу свою дочку? Всі заощадження, які мали, та всі заробітки йдуть на лікування Катрусі, для нас 2 тисячі доларів – не підйомна сума.

Тож сім’я Змунчило звертається до усіх небайдужих допомогти зібрати необхідну суму для операції жінці.

Хто хоче і може допомогти, гроші можна перераховувати на картку Олени Змунчило – 5168 7573 3239 6284.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...