Попросила таблетку від болю голови: на Львівщині раптово померла дев’ятикласниця

Опубліковано: 26.02.2019. Автор: . Львівська область

Попросила таблетку від болю голови: на Львівщині раптово померла дев’ятикласниця

Трагедія сталася в селі Велике Колодно Кам’янка-бузького району. Місцева 15-річна мешканка Ольга Вашківська прокинулась зранку та попросила таблетку від головного болю. А вже через 20 хвилин її не стало.

Це така трагедія в селі, що описати неможливо. Здорова, активна, весела і непосидюча дівчинка, – говорить Надія Шостак із відділу культури Жовтанецької сільської ради нашим колегам із видання «Львівська мануфактура новин». – Який захід відбувався, вона всюди перша. Дуже гарно співала, а артистка яка! Таку гарну косу мала, красуня, як з картинки. Хочемо молодіжну раду в селі створювати, думала її на голову висувати. Оля дуже розумна була, завжди мала свою думку, вміла її обґрунтувати. Як якась олімпіада – всюди брала участь. Заступником президента школи була.

Попросила таблетку від болю голови: на Львівщині раптово померла дев’ятикласниця

В неділю зранку Оля прокинулась від сильного головного болю. Встала з ліжка і попросила у батька таблетку (мами вдома не було – поїхала до сестри в Іспанію в гості). Поки чоловік шукав ліки, дочка знепритомніла. Викликали сільську медсестру. Але та лише констатувала смерть.

Так швидко все було, що й отямитись ніхто не міг. Повірити в те, що від простого головного болю дитина може померти, – важко. Вже розтин показав, що в дівчинки була аневризма головного мозку, – розказує голова Жовтанецької сільської ради Ярослав Деркач. – Ця проблема ніяк не давала про себе знати. Дитину нічого не турбувало. Вона не хворіла. Звичайна поведінка в школі. Кажуть медики, з такою бідою можна жити роками, а можна померти за кілька хвилин. Це тяжка втрата для всієї родини, села, друзів…

Дівчинку сьогодні поховають на місцевому кладовищі.

Окрім Олі, в сім’ї ще є двоє синів. Мама дітей дуже пильнувала, вишивала їм сорочки. У селі про цю сім’ю говорять як про зразкову.

Аневризмами називають маленькі утворення у кровоносних судинах головного мозку, котрі наповнюються кров’ю та спричиняють тиск на мозок. Вчасно не виявлені аневризми тягнуть за собою серйозні наслідки. Існує ризик, що набряк унаслідок тиску спричинить незворотні пошкодження або ж відбудеться розрив судини та крововилив у мозок.

Нагадаємо, нещодавно на Рівненщині від грипу померла 16-річна дівчинка.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...