«Євробачення» може відбутися без України: гурт KAZKA теж відмовився від участі в конкурсі

Опубліковано: 27.02.2019. Автор: .

«Євробачення» може відбутися без України: гурт Kazka теж відмовився від участі в конкурсі

Цьогорічний конкурс «Євробачення», який  у травні відбуватиметься в Ізраїлі, в Україні встав чи не найскандальнішим за всю історію. Після того, як переможниця Нацвідбору  MARUV відмовилася від участі, а слідом за нею – і гурт Freedom Jazz, який під час відбору посів друге місце, про відмову повідомила і KAZKA, яка посіла третє місце.

Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на «Євробаченні». Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо у 2019 році на Євробачення, — йдеться у заяві гурту.

Таким чином, цілком ймовірно, що на пісенному конкурсі може взагалі не бути представника від України.  Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила член правління Національної суспільної телерадіокомпанії (НСТУ) Олександра Кольцова.

Щоправда, це було ще вчора, коли «Суспільне» вело перемовини з гуртом KAZKA. Однак сьогодні останні сподівання розвіялися. До того ж, вже до 8-10 березня від України мали б представити організатору конкурсу номер з розкадровками.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...