Людське звірство: браконьєри на Закарпатті вбили самку благородного оленя

Опубліковано: 28.02.2019. Автор: . Закарпатська область

Людське звірство: браконьєри на Закарпатті вбили самку благородного оленя

Вчора, 27 лютого, працівниками поліції в смт Ясіня Рахівського району  (урочище Косівчик) зафіксовано факт браконьєрства на території Карпатського біосферного заповідника. За твердженням місцевих жителів, нелюди вполювали самку оленя благородного, яка вже рік від людей майже не ховалась і не тікала.

Про це у Facebook написав депутат Рахівської райради Микола Кокіш-Мельник:

На Рахівщині знову браконьєрство! Цікаво, Міністерство екології та природних ресурсів України і цей випадок браконьєрства спустить на гальмах, як із випадком вполювання червонокнижного бурого ведмедя?, – йдеться у дописі.

Олень благородний або олень звичайний, або олень лісовий — найпоширеніший вид оленів у світі. Благородний олень завжди мешкав в лісостеповій зоні і вздовж всієї південної смуги лісів — європейських і сибірських, а також у вологих частинах Середньої Азії. Благородний олень з давніх-давен мешкає і в Карпатських горах. У жовтні в них починається «шлюбний» період – рев оленя-самця чутно здалеку, таким чином він закликає самку. Потомство з’являється лиш на початку травня. Тож у цей період полювання на нього заборонене.

Нагадаємо, нещодавно у Буському лісгоспі, що на Львівщині, браконьєри вбили та розчленували вагітну самку лося.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...