Трирічний вундеркінд: хлопчик із Бердянська вільно розмовляє двома іноземними мовами

Опубліковано: 28.02.2019. Автор: . Запорізька область

Трирічний вундеркінд: хлопчик із Бердянська вільно розмовляє двома іноземними мовами

У Бердянську Запорізької області живе трирічний хлопчик, який, попри свій вік, ідеально освоїв дві іноземні мови. Назарій Котелевець вже вміє розмовляти англійською та німецькою. Цьому його навчила мама, яка є відомим у місті репетитором іноземних мов.

Як розповідає мама хлопчика – Анна Бойко, у свої три роки дитина може цілий день спілкуватися англійською мовою. Хлопчик заговорив англійською в два з половиною роки.

Такі успіхи жінка пояснює тим, що через деякий час після народження Назарія, вона почала використовувати комбіновані навчальні методики. Також батьки з раннього дитинства показували малюку мультики іноземними мовами, повідомляють журналісти місцевого видання Бердянськ 24.

Але основою занять з Назарчиком стала методика американського лікаря-нейрофізіолога Глена Домана. Її суть полягає у вивченні лексики за допомогою білих карток з малюнками та словами.

Зараз Назарій активно розвиває свою розмовну мову, поповнюючи лексикон.

Нагадаємо, ми писали про шестикласника із Києва Андрія Куделю, який  став учасником майже чотирьох десятків міжнародних і Всеукраїнських олімпіад зі шкільних предметів. Через це потрапив навіть до Національного реєстру рекордів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...