«Неймовірний день!» Тернополянин впіймав у Дністрі здоровенну рибу

Опубліковано: 02.03.2019. Автор: . Тернопільська область

«Неймовірний день!» Тернополянин впіймав у Дністрі здоровенну рибу

Рибалячи у водах Дністра, тернополянин упіймав рідкісний улов. Фотографією однієї із рибин він вирішив поділитися з громадськістю, аби підтвердити свою майстерність.

На сторінці спільноти в мережі Facebook Василь Білокінський опублікував фото рибини, яку він впіймав останнього дня зими.

Сьогодні екзамен із ловлі на Дністрі, здав на четвірку…  Власне, на берег було доставлено три екземпляри. А ще сходи і клюваки. Неймовірний день! А ти ловиш жереха на джиг?  – написав чоловік.

Як повідомляє видання 0352.ua, користувачі у коментарях кинулися випитувати, де саме шукати потрібні місця на Дністрі, у водах якого водяться такі рибини, а також хвалили самого рибалку.

Жерех є рибою дуже обережною, лякливою і водночас сильною та витривалою. Через її важковловимість жерех належить до найцінніших трофеїв спінінгіста та нахлистовика. То ж цілком зрозумілим є бажання похвалитися незвичайним уловом чималих розмірів.

Нагадаємо, восени минулого року збірна команда України виборола звання чемпіонів світу зі спортивної ловлі коропа. Фінальні змагання проводили в сербському Белграді.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...