У рівненському зоопарку пропонують позбутися багатьох недуг, катаючись верхи на конях

Опубліковано: 04.03.2019. Автор: . Рівненська область

У рівненському зоопарку пропонують позбутися багатьох недуг, катаючись верхи на конях

Працівники рівненського зоопарку започатковують нову сферу послуг – іпотерапію та лікувальну верхову  їзду. Для цього тут є три чудові «лікарі» – Машуня, Зоря і Дуня. За словами спеціалістів, ці скакуни  дозволить позбутися багатьох недуг. Насамперед, пов’язаних із неврологією та психічними порушеннями.

Іпотерапія – здавна визнаний метод реабілітації. Унікальність такої терапії полягає в одночасному фізичному, психологічному та емоційно-позитивному впливах на пацієнтів із неврологічними, психічними, фізичними та іншими порушеннями.

Суть іпотерапії у тому, що верхова їзда дає хороше фізичне навантаження всім групам м’язів, розвивається координація, рівновага, поліпшується фізична форма. Також поступово відбувається покращення або й відновлення втрачених навичок з порушеними функціями опорно-рухового апарату. А ще це покращує кровообіг, адже температура тіла коня на 1-2 градуси вища, ніж у людини, сприяє поліпшенню роботи нервової та ендокринної систем, що своєю чергою позитивно впливає на роботу внутрішніх органів, допомагає подолати страх та невпевненість.

При їзді на коні, м’язи спини тварини здійснюють тривимірні рухи, тим самим, включаються всі основні групи м’язів людини, – кажуть працівники звіринця. – Іпотеріпія рекомендована при ДЦП, аутизмі, психічних захворюваннях, затримках розвитку, різноманітних формах паралічу, при безсонні, депресії, наслідках стресу тощо. А також це хороший спосіб профілактики захворювань суглобів та кісток.

Однак наголошують, що буде помилкою  вважати, що іпотерапія корисна всім без винятку. Насправді існують захворювання, при яких верхова їзда заборонена. Це, насамперед, гостра форма будь-якого захворювання, остеопороз, захворювання нирок, гемофілія, а також крихкість та ламкість кісток.

Проте лікувальна верхова їзда – це метод,  направлений на людей, які хочуть вирівняти свій емоційний стан або поліпшити свою фізичну форму. Корисною вона буде для дітей із надлишком енергії, нервовими перенапруженнями і т.д.

Коли саме можна займатися і скільки коштуватиме ця послуга, слід дізнаватися індивідуально за номером телефону  (098) 841-97-24.

До слова, рівненські медики провели унікальну операцію, видаливши у пацієнтки 30-кілограмову пухлину.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...