Портрети дружин Бандери, Коцюбинського та Скоропадського з’явилися на банках зі згущеним молоком

Опубліковано: 05.03.2019. Автор: . Чернігівська область

Портрети дружин Бандери, Коцюбинського та Скоропадського з’явилися на банках зі згущеним молоком

До Міжнародного жіночого дня Ічнянський молочноконсервний комбінат (ІМКК) на Чернігівщині випустив партію згущеного молока з портретами на банках дружин відомих діячів. Як повідомляється на сторінці ІМКК у Facebook, героїнями святкових баночок стали Ярослава Бандера (дружина провідника ОУН Степана Бандери), Віра Коцюбинська (дружина класика української літератури Михайла Коцюбинського) і Олександра Скоропадська (дружина гетьмана України Павла Скоропадського).

Українські жінки настільки неймовірні, що про них хочеться складати легенди, співати пісні та знімати кінострічки. Але, готуючись до 8 березня, ми звернули увагу на тих, про кого не часто пишуть, захоплюючись прикладами їх видатних чоловіків. Тож, давайте згадаємо історії життя Віри Коцюбинської, Ярослави Бандери, Олександри Скоропадської та будемо завжди пам’ятати про те, що усі українці, незалежно від статі, – це неабияка сила,  – йдеться у дописі.

Але деякі користувачі неоднозначно сприйняли такий піар-хід працівників компанії. Під дописом розгорілася справжня дискусія про «нехтування елементарними нормами моралі, етичними принципами» та про те, що «історію не можна продавати».

Однак на підприємстві пояснили, що серія продукції з етикетками, присвяченими жінкам, виключно сувенірна, це не комерційний проект. Ці банки можна зберігати і ніколи не відкривати.

«Ічнянський МКК» таким чином хоче вшанувати жінок точнісінько так само, як вшанував чоловіків під час кампанії «Бойова згущенка» до Дня захисника України. Те, що бренд віддає свою етикетку під певний інфопривід – це унікальний кейс, який не матиме комерційного продовження. Ми б ніколи не дозволили собі заробляти, торгуючи історією України. Завдання цієї акції – нагадати суспільству про величних українок. Нам прикро, що ви бачите усюди зраду замість того, щоб шанувати тих, кого ми тут обговорюємо, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, в Мережі  з’явився ресурс, на якому пропонують купити пачку «політичної гречки» і тим самим допомогти пенсіонерам. Упакування досить оригінальне – із шаржами політиків та їхніми передвиборними обіцянками.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...