Рівненського підприємця Федорчука суд відмовився брати під варту

Опубліковано: 05.03.2019. Автор: . Рівненська область

Рівненського підприємця Федорчука суд відмовився брати під варту

Сьогодні у Київському апеляційному суді розглядали скаргу прокуратури щодо обраного Печерським районним судом міста Києва запобіжного заходу для рівненського підприємця Андрія  Федорчука, якого підозрюють у вимаганні.  Попри прохання прокуратури скасувати рішення першої інстанції і взяти його під варту, суд відмовився це зробити, посилаючись на те, що сторона обвинувачення не навела достатньо доказів про те, що пан Федорчук може нести якусь суспільну загрозу. Окрім того, не було скарг і від постраждалих, що Федорчук чинить на них тиск.

Зі свого боку захист Андрія Федорчука теж просив скасувати рішення першої інстанції про цілодобовий домашній арешт і призначити м’якший запобіжний захід – домашній арешт, але лише в нічний час. Своє прохання адвокати аргументували тим, що Федорчук сумлінно виконує та не порушує домашній арешт, сам здав свій закордонний паспорт і з’являється на всі судові засідання.

Окрім того, за словами захисту, цілодобовий арешт негативно впливає на його підприємницьку діяльність. Суд це прохання теж не задовольнив. Таким чином пан Федорук і далі перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом до 13 квітня включно.

Всередині лютого відбулося засідання Печерського районного суду Києва, на якому обирали міру запобіжного заходу відомому у Рівному бізнесмену Андрію Федорчуку, затриманому у Рівному 13 лютого. Попри те, що правоохоронці просили посадити його за ґрати, суд відпустив його під цілодобовий домашній арешт.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...