«Щоб не здохнути в муках»: Гордон пообіцяв «накатати» заяву на Фаріон

Опубліковано: 05.03.2019. Автор: .

«Щоб не здохнути в муках»: Гордон пообіцяв «накатати» заяву на Фаріон
Дмитро Гордон.

Одіозний політик, екс-народний депутат  Верховної  Ради, «свободівка» Ірина Фаріон знову опинилася в епіцентрі скандалу. Цього разу вона у своєму пості в соцмережі побажала смерті «в диких муках» журналісту Дмитру Гордону, облаявши його нецензурними словами. Такий гнів у неї викликала заява Гордона в одному зі своїх інтерв’ю про те, що він не любить лідера українського націоналістичного руху Степана Бандеру. Підтримав пані Фаріон і її однопартієць, заступник голови Кіровоградської обласної ради Ігор Степура.  На скандальні заяви політиків Дмитро Гордон відповів у своєму блозі, закликавши правоохоронні органи відреагувати на їхні погрози.

Цю сволоту мало зневажати. Цьому падлові треба створювати нестерпні умови для існування. Це прокляття для країни. Ця гадина мерзенна залишками свого витеклого мозку панічно боїться основних умов визволення і сили українців: пробудження і осягнення національної історичної і мовної свідомости. Тому повна бандеризація країни – це наша мета. Хай воно здохне, це падло, у диких муках. Напишімо кожен: я зневажаю гордона. Це ворог, – не стримуючи емоцій, написала Ірина Фаріон.

Треба, щоби воно здохло. Слідом за Бузиною,  – написав в Facebook Ігор Степура.

Більшість користувачів соцмережі  не підтримують авторів обох постів. Мовляв, цим політики лише розпалюють ворожнечу, якої у нашому суспільстві і так багато.

Багато у чому не згідний із Гордоном, але такі погрози – це вже занадто, – пишуть у коментарях.

Тим часом Дмитро Гордон у своєму відеоблозі на каналі Youtube заявив, що звернеться у правоохоронні органи щодо закликів його вбити:

Я хочу сказати, по-перше, цьому Степурі: ти мені не попадайся на очі, я тобі кадик вирву, с * ка. Ти кому сказав здохнути? Мені сказав здохнути? Приїдь сюди. Скажи мені це в очі, якщо сміливості вистачить. Це перше. Друге. Я завтра ж вранці звернуся з офіційним листом до Генерального прокурора України Юрія Луценка, до голови СБУ Василя Грицака, до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. У цьому листі я докладно викладу всі факти, які я тільки що навів тут, в цьому блозі. Я вимагаю від усіх керівників силових структур негайної реакції на заклики мене вбити з боку Ірини Фаріон та цього пана, як його звуть, Ігоря Степури, – заявив Гордон.

Він також зажадав від Президента Петра Порошенка адекватної оцінки всього сказаного політиками.  Також Гордон звернувся до кандидата в президенти України від «Свободи» Руслана Кошулинського виключити з партії Ірину Фаріон або знятися з виборів.

Нагадаємо, восени минулого року «свободівка» Ірина Фаріон, виступаючи на Громадському форумі «За українську мову», назвала угорців Закарпаття «дебілами»  і запропонувала їм «пиляти» в Угорщину. Ще раніше, у 2010 році, вона відчитала малюків у львівському дитсадку, які представилися російськими іменами – Мішу, Петю, Машу та Лізу, і порадила їм виїжджати з України в Московію. У липні 2018-го Фаріон порівняла російськомовних українців з представниками ЛГБТ-спільноти, а у вересні 2017 року її обурило, що в Києво-Могилянській академії вводиться обов’язкове навчання студентів англійською мовою.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...