У львівських трамваях та тролейбусах можна розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень

Опубліковано: 05.03.2019. Автор: . Львівська область

У львівських трамваях та тролейбусах можна розраховуватися за проїзд з допомогою Sms повідомлень

Пасажири львівського електротранспорту можуть розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень: нову форму оплати підтримує «Київстар», Vodafone і lifecell. Послуга передбачає придбання квитка шляхом надсилання повідомлення із спеціальним кодом на короткий номер 877.

Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка для оплати проїзду у всьому громадському транспорті Львова. Тому ми підтримуємо усі ініціативи, які дозволяють здійснювати оплату за проїзд безготівково. Чимало таких можливостей вже працює в нашому електротранспорті, – сказав заступник міського голови Андрій Москаленко. – Зараз Львів рухається в напрямку впровадження електронного квитка. Тому для нас дуже важливо, що інноваційні методи оплати ми можемо впроваджувати завдяки нашим колегам. Це спрощує, це пришвидшує і робить процедуру оплати прозорішою і публічною.

Послуга передбачає придбання квитка надсиланням короткого повідомлення на короткий номер 877. А саме відправити на цей номер код маршруту, який є зазначений в транспорті. Як підтвердили представники ЛКП «Львівелектротранс», наліпки з кодом є уже у всіх трамваях і тролейбусах. Після відправлення sms з кодом приходить підтвердження про оплату з кодом підтвердження оплати. Цей код потрібен для того, щоб контролер зміг перевірити валідність квитка. Відповідно у такий спосіб можна оплатити разовий загальний, разовий пільговий, денний і півторагодинний квитки.

На думку директора ЛКП «Львівелектротранс» В’ячеслава Кокошка, «запропоновані пасажирам нові форми оплати за проїзд — це революційні рішенні, що суттєво змінять систему транспортної взаємодії у місті та стануть ще однією підготовчою сходинкою на шляху запровадження загальноміського електронного квитка». За статистикою станом на сьогодні близько 18% пасажирів львівських трамваїв та тролейбусів оплачують проїзд електронним способом — це продажі абонементів через сайт підприємства, через Приват24, і через Bluetooth-систему.

Нагадаємо, відсьогодні з Сихова курсує ще один трамвайний маршрут. Цього разу – на залізничний вокзал.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...