З Рівного до Львова – за півтори години: «Укравтодор» планує збільшити кількість полос на київській трасі

Опубліковано: 05.03.2019. Автор: . Рівненська область

З Рівного до Львова – за півтори години: «Укравтодор» планує збільшити кількість полос на київській трасі

Державне агентство автомобільних доріг України планує розширити дорогу М-06 «Київ-Чоп» на ділянці Львів – Рівне до чотирьох смуг руху. Про це йдеться на офіційній сторінці відомства у Facebook.

Підприємство вже розпочинає проектування реконструкції цієї ділянки траси. Там мають збудувати чотири смуги руху з об’їздами населених пунктів.

Після закінчення реконструкції економія часу в дорозі від Львова до Рівного без порушення правил дорожнього руху зменшиться майже удвічі – до 1,5 години.

На цю дорогу вже зараз припадає значна частина перевезення експортних вантажів до країн – членів Європейського Союзу. Тож її реконструкція стане імпульсом для економічного розвитку регіону, сприятиме надходженню інвестицій та створенню нових робочих місць. Окрім цього, нова якість дороги забезпечить підвищення рівня дорожньої безпеки та покращить екологічну ситуацію в містах, – вважають в «Укравтодорі».

Раніше повідомлялося про початок проектування частини цього проекту – південного об’їзду міста Дубно у Рівненській області, що дозволить вивести весь транзитний автотранспорт, що прямує по дорогах М-06 Київ-Львів-Чоп та М-19 Доманово-Тернопіль-Чернівці, за межі міста та приміської зони.

До слова, наступного року розпочнуть будівництво траси Львів – Краковець. В «Укравтодорі» вже назвали приблизну вартість проїзду цим автобаном.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...