Держлікслужба виявила в Україні партію небезпечних презервативів

Опубліковано: 06.03.2019. Автор: .

Держлікслужба виявила в Україні партію небезпечних презервативів

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками виявила в Україні небезпечну контрабандну партію презервативів Durex, які були недопущені в обіг і вважались знищеними.  Про це йдеться на сторінці Facebook відомства.

ТОВ «РЕККІТТ БЕНКІЗЕР УКРАЇНА» – представник виробника Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Велика Британія, які виготовляють презервативи Durex, з метою контролю своєї продукції придбали виріб свого бренду в Інтернеті під номерами партій, які раніше були не допущені в обіг і вважалися знищеними. Повна назва – «Презервативи латексні з силіконовою змазкою Durex® RealFeel (натуральні відчуття), 3 шт. та 12 шт.» партії №: 1000433147, 1000494067, 1000474803. Вказані партії не відповідають вимогам технічних регламентів щодо медичних виробів. Через зазначену проблему вони(партії) не отримали дозвіл на продаж, однак, таки з’явилися незаконним чином на ринку України, – йдеться у повідомленні.

Також у Держлікслужбі повідомили, що вже звернулися до правоохоронних органів України з  цього приводу.

До слова, у липні 2018 року компанія Durex відкликала кілька партій власних безлатексних презервативів та Real Feel через їхню ненадійність наприкінці терміну придатності.

Нагадаємо, наприкінці минулого року двох співробітників Міністерства охорони здоров’я України викликали на допити у справі щодо поставок препарату «Анакінра» для лікування дітей з рідкісними формами первинних імунодефіцитів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...