Тому що непопулярний: «ПриватБанк» закриває онлайн-сервіс грошових переказів iPay

Опубліковано: 06.03.2019. Автор: .

Тому що непопулярний: «ПриватБанк» закриває онлайн сервіс грошових переказів Ipay

«ПриватБанк» припиняє роботу онлайн-сервісу грошових переказів iPay. Про це повідомляє видання Liga.net з посиланням на прес-службу банку.

Сервіс планують закрити 28 червня цього року через його непопулярність. Замість нього «ПриватБанк» планує запустити новий інструмент для грошових переказів в Інтернеті – MiniPOS.

MiniPOS – це така собі система міні-терміналів, які також працюватимуть через планшети і смартфони. Здійснення оплати за допомогою сервісу захищене PIN-кодом.

Крім того, новий інструмент прийматиме магнітні, чиповані і безконтактні карти і працюватиме за допомогою Bluetоoth.

Нагадаємо, iPay – це додаток, який перетворює смартфон у POS-термінал і дозволяє проводити безготівкові розрахунки. Додамо, що в Україні також працює інтернет-платформа для здійснення грошових переказів й онлайн-платежів iPay.ua, яка не має стосунку до Приватбанку та продовжує свою роботу у звичному режимі.

Нагадаємо, Нацбанк запровадив нові правила валютно-обмінних операцій. Так, в Україні з 1 січня 2019 року дозволена купівля та продаж іноземної валюти через платіжні термінали та банкомати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...