Львівські трамвайники побили рекорд за останні 20 років: сьогодні на маршрути виїхала найбільша кількість вагонів

Опубліковано: 07.03.2019. Автор: . Львівська область

Львівські трамвайники побили рекорд за останні 20 років: сьогодні на маршрути виїхала найбільша кількість вагонів

Сьогодні, 7 березня, із трамвайного депо на міські лінії виїхали 82 вагони. Це найбільший випуск за останні 18 років, із 2002 року, кажуть у Львівській міській раді.

Також за останні дні у ЛКП «Львівелектротранс» запустили два нових напрямки трамвайного сполучення. Зокрема, маршрут № 4 від залізничного вокзалу до вулиці Вернадського та маршрут № 5 від вулиці Миколайчука до Академії мистецтв.

Розбудова та розвиток електротранспортної інфраструктури міста є пріоритетним напрямком для нас сьогодні. Докладаємо усіх зусиль, щоб утримувати на належному рівні уже діючу мережу, а також крок за кроком освоюємо нові напрямки та маршрути. Сьогоднішній випуск 82 вагонів яскраво ілюструє нашу роботу і успіхи, — говорить директор ЛКП «Львівелектротранс» В’ячеслав Кокошко.

Так, зараз у Львові курсує дев’ять трамвайних маршрутів:  № 1 «Залізничний Вокзал — вул. Саксаганського» — 6 вагонів, № 2 «вул. Коновальця — вул. Пасічна» — 12 вагонів, № 3 «Аквапарк -пл. Соборна» -12 вагонів,  № 4 «Залізничний вокзал — вул. Вернадського — 8 вагонів, № 5 «Академія мистецтв — вул. Миколайчука» — 5 вагонів, № 6 «Залізничний вокзал — вул. Миколайчука» — 10 вагонів, № 7 «вул. Татарбунарська — Погулянка» — 9 вагонів, № 8 «пл. Соборна — вул. Вернадського» — 14 вагонів та № 9 «Залізничний вокзал — Центр» — 6 вагонів.

До слова, відтепер у львівських трамваях та тролейбусах можна розраховуватися за проїзд з допомогою sms-повідомлень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...