Біатлоніст із Тернопільщини виграв золото чемпіонату світу

Опубліковано: 11.03.2019. Автор: . Тернопільська область

Дмитро Підручний / REUTERS.

Українець Дмитро Підручний виграв гонку переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами на чемпіонаті світу з біатлону в Естерсунді (Швеція).

Український біатлоніст допустив тільки два промахи на чотирьох вогневих рубежах і продемонстрував чудову швидкість, що дозволило йому здобути перемогу. Дмитро подолав дистанцію за 31 хвилину та 54 секунди.

Друге місце здобув титулований норвежець Йоганнес Бьо, який допустив три промахи на останній стрільбі. Саме вони завадили Бьо втрутитися в боротьбу за золото. На третьому місці фінішував представник Франції Кентен Фійон-Має, який напередодні не дозволив Підручному здобути бронзу

Інший представник України – Руслан Ткаленко завершив гонку на 38 місці. Він допустив 2 промахи й програв Підручному понад 3 хвилини.

Дмитро Підручний народився 5 листопада 1991 року в селі Острів на Тернопільщині. Він – український біатлоніст, чемпіон світу, чемпіон та призер Зимової універсіади, призер чемпіонатів Європи з біатлону, учасник та призер етапів кубка світу з біатлону. Учасник збірної України з біатлону на Зимових Олімпійських іграх у Сочі в 2014 році та на Зимових Олімпійських іграх у Пхьонхані в 2018 році. Капітан чоловічої збірної України з біатлону.

🇺🇦ДМИТРО ПІДРУЧНИЙ – ЧЕМПІОН СВІТУ!!!Церемонія нагородження переможця та призерів чоловічої гонки переслідування на чемпіонаті світу в 🇸🇪Естерсунді.

Опубліковано Біатлоном України Неділя, 10 березня 2019 р.

Нагадаємо, у червні у Львові збірна України з футболу зіграє з Сербією та Люксембургом домашні матчі кваліфікації Євро-2020.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.