Відійшла у засвіти талановита рівненська журналістка Тетяна Вуйлова

Опубліковано: 12.03.2019. Автор: . Рівненська область

Відійшла у засвіти талановита рівненська журналістка Тетяна Вуйлова

Кажуть, Бог забирає найкращих. Причому, у найбільший розквіт їхнього життя… Вчора, 11 березня, перестало битися серце талановитої, рівненської журналістки, гарної жінки, чудової матері, люблячої дочки та сестри – Тетяни Вуйлової.

Завжди усміхнена і життєрадісна Таня вміла знайти вихід із будь-якої скрутної ситуації, розрадити,  дати пораду тим, хто її потребував, вона буквально випромінювала позитив. Однак у розквіті сил, таланту та енергії підступна недуга обірвала політ цієї тендітної жінки. Тані не стало у 35 років, у неї залишилася маленька дочка…

Ця втрата ще довго болітиме невимовним смутком у серцях тих, хто любив та знав Тетяну, – рідних, близьких, колег і просто знайомих…

Колектив «Західного аргументу» висловлює щирі співчуття редактору видання Владу Ісаєву з приводу втрати сестри, а також – рідним та близьким Тетяни Вуйлової.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...