Що більше дітей – то більше грошей? Кабмін за третього і кожного наступного малюка в сім’ї буде доплачувати

Опубліковано: 13.03.2019. Автор: .

Що більше дітей – то більше грошей? Кабмін за третього і кожного наступного малюка в сім’ї буде доплачувати

З 1 квітня багатодітним сім’ям після народження третьої та наступних дітей виплачуватимуть додаткову допомогу. Відповідне рішення погодили на засіданні Кабінету Міністрів України.

Додаткові виплати запровадили, бо за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, багатодітні сім’ї нині мають високі шанси потрапити у список малозабезпечених, повідомляють колеги із Української правди.

Кожна багатодітна сім’я отримає на третю, четверту, п’яту і наступних дітей до шести років щомісячну допомогу від держави в розмірі прожиткового мінімуму на дитину до шести років. Розмір виплати з 1 квітня 2019 року – 1626 гривень на місяць на одну дитину. З 1 липня 2019 року – 1699 гривень на дитину, з 1 грудня 2019 року – 1779 гривень на місяць, – додає Рева.

За даними єдиного обліку багатодітних сімей в Україні станом на 1 січня 2019 року нарахували понад 334 тисячі сімей, в яких виховується майже 1 мільйон 131 тисяч дітей.

Нині виплати отримуватимуть на майже 159 тисяч дітей в Україні.

Щомісячна державна допомога призначатиметься та виплачуватиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім’ї за рахунок бюджетних коштів. За рік на дітей у державі планують виплатити близько 2,4 мільярда гривень.

Нагадаємо, з січня 2019 року в Україні почала працювати програма «муніципальна няня», яка передбачає компенсації батькам на послуги з догляду за дитиною до трьох років. Як надавачів таких послуг цілком можна оформити дідусів, бабусь та інших родичів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...