Чемпіону світу із плавання рівненські депутати виділили землю під забудову

Опубліковано: 14.03.2019. Автор: . Рівненська область

Сьогодні, 14 березня, на сесії Рівненської міської ради проголосували за виділення 10 соток землі чемпіону світу з плавання Михайлу Романчуку. Ділянка розміром близько 10 соток знаходиться в районі вулиці Скрипника. На ній плавець зможе побудувати будинок.

Нагадаємо, у 2018 році Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання, який проходив у міcті Глaзго в Шотлaндії. Тоді на змаганнях  плавець виборов два золота на дистанції 400 і 800 метрів, а також здобув срібну медаль на дистанції 1500 метрів.

Також Романчук виборов дві медалі на етапі Кубку Світу на короткій воді у Пекіні. Рівнянин  переміг на дистанції 1500 метрів вільним стилем, показавши час – 14.29,88, та дистанцію 400 метрів вільним стилем Михайло проплив за 3:43,32 хвилини і здобув срібло.

Ще Михайло Романчук здобув срібло у Стокгольмі на Міжнародному турнірі Malmsten Swim Open.

До речі, минулого року спортсмен одружився із хмельничанкою Мариною Бех, яка стала віце-чемпіонкою Європи у стрибках в довжину.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.