Одіозний Жириновський розкрив плани Кремля на 31 березня і пригрозив «дійти аж до Львова»

Опубліковано: 17.03.2019. Автор: . Крим

Одіозний Жириновський розкрив плани Кремля на 31 березня і пригрозив «дійти аж до Львова»

Рупор кремля Володимир Жириновський, під час виступу в окупованому Криму з нагоди п’ятої річниці його окупації запевнив, що після 31 березня (день виборів президента України ) буде військова інтервенція терористичних військ в Україну, «аж до Львова дійдуть».

Зі змісту сказаного можна зробити висновок: у разі, якщо перемога буде за чинним Президентом України Петром Порошенком, адже зі всіма іншими кандидатами можна домовлятись, вважає Жириновський.

Крим і Львів повинні стати єдиним простором, який контролюватимуть збройні сили Російської Федерації, – сказав Жириновський.

Неадекватний депутат Держдуми висловив упевненість в тому, що питання Донбасу буде остаточно вирішене тільки після повного поглинання території України країною-агресором.

ВІЙНА. КРИМ !!!ЖИРІНОВСЬКИЙ ПОГРОЖУЄ ВІЙСЬКОВИМ НАСТУПОМ ТЕРОРИСТІВ З ТЕРИТОРІЇ КРИМУ В УКРАЇНУ 31 БЕРЕЗНЯ !!!Рупор кремля Володимир Жиріновський, під час виступу в окупованому Криму, запевнив що після 31 березня ( день виборів президента України ) буде військова інтервенція терористичних військ в Україну, аж до Львова дійдуть. По змісту сказаного можна зробити висновок: в разі якщо, перемога буде за чинним Президентом України Петром Порошенком. Адже зі всіма іншими кандидатами можна домовлятись !!!#варашвечірній

Опубліковано Вараш Вечірній Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Нагадаємо, «Західний аргумент» вже писав, що 31 березня, у день президентських виборів в Україні, в окупованому Донецьку планується кривава провокація.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чи потрібні дострокові вибори до Верховної Ради України?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...