Рівненські Нацгвардійці та учасниці конкурсу краси вишикувалися у Герб України

Опубліковано: 26.03.2019. Автор: . Рівненська область

Рівненські Нацгвардійці та учасниці конкурсу краси вишикувалися у Герб України

З нагоди Дня Національної гвардії, який відзначають 26 березня, та п’ятої річниці її створення у багатьох містах  України пройшли різні акції та флешмоби. Зокрема, у центрі Рівного  18 учасниць конкурсу краси вишикувались у Герб України та літери НГУ. Разом з гвардійцями військової частини 3055 2-ї Галицької бригади рівненські красуні навіть марширували.

Загалом до заходу долучилися 18 студенток. Всі ми – майбутні учасниці конкурсу краси університету, – розповідає студентка ІІ курсу спеціальності «Геодезія» НУВГП Мар’яна Андросюк. – Нам запропонували взяти участь у цікавій творчій ініціативі і ми подумали: а чому б і ні? До цього ми й раніше долучилися до таких заходів, але зазвичай це були якість танцювальні постановки. А тут довелося ходити чітким стройовим кроком в одну лінію в одному ритмі в певному порядку. Це був цікавий досвід. Військовослужбовцям Нацгвардії велике спасибі за допомогу і співпрацю. Ми дуже цінуємо їхню службу, адже вони нас захищають. Бажаю їм наснаги. Думаю, що для кожного з них – це та школа, з якої вони вийдуть змужнілими чоловіками.

Рівненські Нацгвардійці та учасниці конкурсу краси вишикувалися у Герб України

Військовослужбовці на майдані Незалежності в центрі Рівного вишикувалися в три взводи. Під барабанний бій кожен зі взводів стройовим кроком набув форми букв «НГУ» (абревіатура Національної гвардії України). Після чого взводи вишикувалися у формі цифри «5», а опісля разом зі студентками Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) – в герб України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...