Через конфлікт із Палестиною «Євробачення-2019» можуть скасувати

Опубліковано: 27.03.2019. Автор: .

Через конфлікт із Палестиною «Євробачення 2019» можуть скасувати

У момент, коли до музичного конкурсу залишилося лише 50 днів, його проведення виявилося під загрозою зриву через конфлікт між Ізраїлем і Палестиною. Про це повідомили колеги із ізраїльського видання The Jerusalem post. Організатори занепокоєні, що ніхто не дасть гарантії, що Ізраїль не буде обстріляний під час конкурсу.

Відомо, що авіаудари можуть початися несподівано і без попередження. За словами представників Європейської мовної спілки, на сьогодні вони спостерігають за ситуацією в Ізраїлі. Поки не зрозуміло, чи буде конфлікт тривати, чи вщухне.

У організаторів немає і не може бути плану на випадок повторення атаки – все може статися раптово і без жодного приводу. І навіть якщо, як стверджує ХАМАС, ракета була запущена помилково, це не применшує побоювань: люди все одно можуть постраждати, – йдеться у повідомленні.

Можливості проводити «Євробачення» в іншому місці немає. Тож стоїть питання, що його можуть лише скасувати.

До речі, за 63 роки існування «Євробачення» його ще жодного разу не скасовували.

Нагадаємо, цього року Україна відмовилася від участі в «Євробаченні», яке має пройти 14-18 травня в Тель-Авіві. Співачка MARUV (Анна Корсун), яка перемогла в Нацвідборі 23 лютого, відмовилася представляти Україну після вивчення пунктів договору, які вона вважає «кабальними». Зараз вона гастролює в Росії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...