Біля офісу львівської митниці «євробляхери» палять димові шашки і вимагають скасувати акциз на розмитнення

Опубліковано: 28.03.2019. Автор: . Львівська область

Біля офісу львівської митниці «євробляхери» палять димові шашки і вимагають скасувати акциз на розмитнення

Сьогодні, 28 березня, із самого ранку власники автомобілів з іноземними номерами реєстрації влаштували пікет під стінами головного офісу Львівської митниці. Кілька десятків чоловіків повністю перекрили вулицю Костюшка, що в самому центрі міста.

Протестувальники із прапорами та символікою «Авто Євро Сила» повністю перекрили вулицю, свої авто вони залишили на проїжджій частині. Час від часу палять димові шашки, конфліктують із правоохоронцями, роблять селфі. Судячи із символіки на прапорах, до них приєдналися і представник ГО «Авто Євро Сила» з інших міст, зокрема із Рівного.

Вони вимагають скасувати акциз на розмитнення автомобілів є єврономерами. Вважають, що загалом вартість розмитнення не повинна перевищувати 40% від вартості самого авто.

Причому організатори кажуть, що не випадково вирішили саме сьогодні провести свою акцію. Мовляв, сьогодні у Львові проходить зустріч керівників митних органів п’яти країн – України, Болгарії, Польщі, Словаччини та Угорщини. І кажуть, що стоятимуть доти, доки влада їх не почує.

Акція-протест під стінами Львівської митниці , ні свавіллю , ні корупції . Разом сила !!

Опубліковано Авто Євро Сила Львів Четвер, 28 березня 2019 р.

Нагадаємо, 23 листопада 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав законопроекти про розмитнення автомобілів на єврономерах. Тоді ж країною прокотилася хвиля протестів «євробляхерів» із перекриттями вулиць та міжнародних трас, блокуваннями пунктів пропуску на кордоні. До 22 лютого 2019 року діяв так званий пільговий період на розмитнення авто із євро номерами за півціни, тепер воно коштує повну вартість. А вже з травня правоохоронці до власників нелегальних «евроблях» почнуть застосовувати жорсткі фінансові санкції, аж до конфіскації автомобіля.

Фото та відео: ГО “Авто Євро Сила”.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Як ви оцінюєте перші 100 днів роботи на посаді Президента Володимира Зеленського?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...