Нічого від «совка»: в Міноборони України показали нову військову форму

Опубліковано: 29.03.2019. Автор: .

Нічого від «совка»: в Міноборони України показали нову військову форму
Зразки нової форми у Міноборони вирішили протестувати на десантниках.

Зразки військової форми, яку тепер носитимуть наші військовослужбовці, перевіряють у Міноборони. Наразі її задля експерименту відправлять десантникам. У відомстві зізнаються, що ціна «кусається», тож мусять усе ретельно перевірити, аби не викинути гроші на вітер. Але запевняють, що нова форма геть кардинально відрізнятимуться від ще радянських однострої. Про це повідомив в Facebook радник глави оборонного відомства Юрій Бірюков.

У кабінеті нові зразки, дивимося, мацаємо, обговорюємо, сперечаємося… Ну ось дощовик, куртка і штани. Зимова форма, двокомпонентна куртка і такі ж штани. І забарвлення – наше, «пікселька»… Це поки тестові зразки. Так, це поки перші проби і напрацювання. Ціна поки «кусається», а бюджет на закупівлю речового забезпечення має чіткі рамки, – написав Бірюков.

Нічого від «совка»: в Міноборони України показали нову військову форму

 

Радник міністра оборони нагадав, як вперше берці з мембраною, виготовлені за новими технологіями, з’явилися у військових ще в 2015 році. Досі вони у в них і ходять. І додає, що сьогодні далеко не всі армії країн НАТО на ці технології вже перейшли всім складом.

Нагадаємо, винахідник із Рівного розробив прилади для безшумної стрільби та гасіння вогню під час пострілів на всі види стрілецької зброї, що використовується в Збройних силах України. Однак вітчизняний оборонпром поки ними не зацікавився.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...