Незаконна агітація та підкуп виборців: у поліції зафіксували перші порушення на виборчих дільницях

Сьогодні, 31 березня, в Україні тривають вибори Президента. Станом на 9 годину ранку правоохоронці вже отримали 25 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Про це повідомили у департаменті комунікації МВС України.
Найбільше порушень зафіксували у Закарпатській області – чотири, у Кіровоградській – три, у Вінницькій, Сумській, Запорізькій та Луганській – по два, у Київській, Одеській та Черкаській – по одному, та у місті Києві – сім.
Зазначені факти пов’язані з: незаконна агітація – 7; підкуп виборця – 1 (у Закарпатській області); фотографування бюлетенів – 2 (у Кіровоградській області); спроба винесення бюлетеня з дільниці – 1 (у Житомирській області), – йдеться у повідомленні правоохоронців.
Окрім того, з технічних причин не розпочали роботу три виборчі дільниці. Де саме, у поліції не уточнюють.