Рівненські медики розповіли про ймовірну причину смерті шестимісячного немовляти

Опубліковано: 01.04.2019. Автор: . Рівненська область

Рівненські медики розповіли про ймовірну причину смерті шестимісячного немовляти

Трагедія сталася минулої п’ятниці у Костополі – близько п’ятої години вечора медики, які прибули на виклик до шестимісячної дитини, лише констатували її смерть. Як з’ясувалося, за кілька годин до цього дитині зробили щеплення.

В Костопільській амбулаторії загальної практики сімейної медицини в кабінеті щеплень за письмовою згодою батьків та після огляду лікаря ця дитина одержала два щеплення інактивованими (неживими) вакцинами. Час вакцинації – 14:00. Дитина отримала 2-гу дозу проти гепатиту В. Першу дозу вакцини проти гепатиту В та БЦЖ немовля отримало у пологовому будинку відповідно до календаря щеплень. Стан після щеплень був задовільний. Друге щеплення було проти поліомієліту вакциною ІПВ, – про це йде мова на сторінці Центру громадського здоров’я МОЗ України.

«Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради провело розтин та встановило попередню причину загибелі дитини – раптова смерть з ознаками дихальної недостатності та набряк мозку. Наразі тривають лабораторні дослідження з метою встановлення остаточної причини.

Нам відомо, що того ж дня проведено вакцинацію за попередньою згодою батьків, – говорить заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник. – Немовля оглянули, відхилень не виявлено. Зазначу, що це була ревакцинація. Після проведення попередньої вакцинації дитина була здорова. Того ж дня було проведено щеплення ще вісьмом дітям. Стан усіх інших малюків задовільний. Серія щеплень, що проводили у пологовому будинку при народженні дитини, збігається, ми перевірили. Порушень з боку медперсоналу наразі не виявили. Водночас ми не можемо прослідкувати причинно–наслідковий зв’язок між настанням смерті та вакцинацією. Це вся інформація, що нам наразі відома. Проводиться службове розслідування. Буде детально визначена достовірна причина смерті та встановлено всі факти та обставини.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...