Дивуєтесь, чому Зеленський? Президент за минулий рік задекларував понад півтора мільярда доходу

Опубліковано: 02.04.2019. Автор: .

Дивуєтесь, чому Зеленський? Президент за минулий рік задекларував понад півтора мільярда доходу

В країні, де п’ятий рік іде війна, а народ заледве зводить кінці із кінцями, керівна верхівка продовжує збагачуватися із космічною швидкістю. Яскравим прикладом тому може слугувати декларація чинного Президента Петра Порошенка за минулий рік. У ній глава держави відобразив понад півтора мільярди доходу. При тому, що його зарплата в цій сумі складає всього 336 тисяч гривень.

Згідно із декларацією, він отримав доходи також від АТ «МІБ» у вигляді відсотків – 20,9 млн грн, від відчуження нерухомого майна – 777 тис. грн, дивідендів від ПАТ «ЗНКІФ «ПРАЙМ ЕССЕТС КЕПІТАЛ» – 400 млн. грн, від Ротшільд Траст АГ ( Швейцарія) – 1,1 млрд грн, а також від повернення вартості та інвестиційного прибутку від придбання ОВДП – 28,8 млн грн.

Також у декларації за минулий рік гарант відобразив 61,2 млн. доларів,7146 євро, 2,3 млн. грн і 8 тис. фунтів стерлінгів. А в готівці Порошенко тримає 21 тис. доларів і 60 тис. гривень, повідомляють колеги з УНН.

У власності родини Президента є  житловий будинок із надвірними побудовами на 1331 квадратний метр і три земельні ділянки у Козині на Київщині, три земельні ділянки у Києві, три квартири на 134, 80,66 і 82 квадратних метрів у Києві, квартира на 68 квадратних метрів у Вінниці, земельна ділянка і дачний будинок на 344 квадратних метри у Петропавлівському Київської області, гараж у Києві, а також база відпочинку «Лебідь» в Одеській області.

Крім того, у родини є два автомобілі – Mercedes-benz Vito 116 CDI 2010 року випуску і Jaguar XF 4/2 Lv8 2008 року.

Із цінного майна Порошенко задекларував меблі, світильники, машину хімчистки, два телевізори, відео проектор, камінний набір з годинника і свічників, рояль тощо. Також у голови держави є 6 наручних годинників, а у його дружини – 10 ювелірних виробів, шуба, шкіряне пальто і три сумки.

Варто зазначити, що у декларації за 2017 рік Порошенко показав доходів на суму менше 17 млн грн.

Нагадаємо, днями одразу чотири пости, присвячених українському олігарху Ігорю Коломойському та працівникам його телеканалу «1+1», опублікував у себе в Twitter Президент України Петро Порошенко. Глава держави стверджує, що вся негативна проти нього інформація, яка була оприлюднена на телеканалі за останні кілька тижнів – брехня і банальна помста Коломойського за націоналізацію ПриватБанку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...