Майже два мільйони доларів, старовинні книги та картини: Турчинов оприлюднив свою декларацію за минулий рік 

Опубліковано: 02.04.2019. Автор: .

Майже два мільйони доларів, старовинні книги та картини: Турчинов оприлюднив свою декларацію за минулий рік 

Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, який відсвяткував у день виборів Президента свій ювілей, задекларував 2,2 млн гривень доходів за 2018 рік і накопичив понад 1 млн гривень заощаджень, які сумарно складають більше 1,7 млн ​​доларів. А його дружина придбала новий автомобіль і почала орендувати частину житлового будинку у компанії своєї матері.  Про це свідчить електронна декларація Турчинова за 2018 рік, повідомляють Українські Новини.

Дохід Турчинова склали 711 тис. гривень заробітної плати в РНБО, а понад 1,3 млн гривень – відсотки в «Ощадбанку».  Спільно з дружиною він задекларував 200 тис. гривень відшкодування Фондом гарантування вкладів в рамках цивільно-правової справи.

Дружина пана Турчинова отримала 1,2 млн гривень доходів за 2018 рік, 900 тисяч з яких – за продаж автомобіля Тoyota Highlander 2013 року випуску.

За рік Турчинов накопичив понад 1 млн заощаджень в національній валюті, а всього його грошові активи становлять понад 1,7 млн ​​в доларовому еквіваленті.

Станом на 31 березня на рахунках в «Ощадбанку» у секретаря РНБО було більше 1 млн доларів (в 2017-му було 965 тис., в 2016-му – 735 тис.), майже 10 тис. євро і 250 тис. гривень (було 50 тис.), а готівкою – ще 700 тис. доларів і 3 тис. євро.

У його дружини тільки 7 тисяч гривень заощаджень.

Окрім того, з квітня 2018 року в Турчинова з’явилося право користування частиною житлового будинку на 83 кв. м. в Білогородці Київської області, яку орендує його дружина у компанії «Екостільком», що належить її матері Тамарі Белибі.

З жовтня 2018 року секретар РНБО має право користування новим автомобілем дружини Toyota Prado 2018 року випуску, придбаним нею за 1,1 млн гривень.

Також Турчинов вказав в декларації, що з 2013 року має право власності на товарні знаки «За Батьківщину» і «Об’єднана опозиція» За Батьківщину».

З нерухомості у спільній власності з дружиною у Турчинова є квартира в Києві площею 382 кв. м (вартістю 2,6 млн гривень на 2009 рік) і два автомісця.

З цінного майна, вартість якого перевищує 100 прожиткових мінімумів, секретар РНБО задекларував 27 старовинних книг, 12 цінних картин і набір з годинника і двох свічників вартістю понад 100 прожиткових мінімумів.

Турчинов є членом Національної спілки письменників і задекларував авторське право на художній фільм «Ілюзія страху», чотири літературні твори ( «Ілюзія страху», «Свідоцтво», «Таємна вечеря», «Пришестя»), сім  монографій (по тіньовій економіці і оподаткуванню) і шість авторських свідоцтв.

Нагадаємо, Президент Петро Порошенко за минулий рік задекларував понад півтора мільярда доходу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...