Таки перейменували: Дніпропетровська область офіційно стала Січеславською

Опубліковано: 03.04.2019. Автор: . Дніпропетровська область

Таки перейменували: Дніпропетровська область офіційно стала Січеславською

Конституційний суд України визнав конституційним законопроект про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Відповідний висновок він опублікував на своєму сайті. Про це інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

В суді наголосили, що законопроект не передбачає скасування чи обмеження прав і свобод людини та громадянина, не спрямований на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України, а отже, є таким, що відповідає вимогам Конституції.

КС констатує, що на час надання ним цього висновку рішення про введення в Україні або в окремих її місцевостях воєнного або надзвичайного стану за процедурою, визначеною Конституцією України, не ухвалено, тому юридичних підстав, які б унеможливлювали внесення змін до Конституції України, немає, – сказано в повідомленні.

Також наголошується, що висновок Конституційного Суду є обов’язковим, остаточним та таким, що не підлягає оскарженню. Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, що 7 лютого депутати проголосували за зміну назви Дніпропетровської області на Січеславську. 14 лютого до КС надійшло звернення Верховної ради про надання висновку щодо відповідності законопроекту про перейменування Дніпропетровської області вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...