Знущання на 17 копійок? «Нафтогаз» перед виборами «знизив» ціну на газ

Опубліковано: 03.04.2019. Автор: .

Знущання на 17 копійок? «Нафтогаз» перед виборами «знизив» ціну на газ

Виявляється, ще напередодні президентських виборів НАК «Нафтогаз України» влаштував для своїх споживачів атракціон небаченої щедрості і з 1 квітня цього року знизив ціну на газ для населення. Тож відтепер «куб» газу коштуватиме не 8,55 гривень, як раніше,  а… 8,38 гривень. Тобто на 17 копійок за кубометр дешевше. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу». Тож тепер споживачі, очевидно, від радості, навіть не знають, куди дівати зекономлені кошти.

Ми вже виконали сьогоднішнє доручення Прем’єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 гривень, – відрапортували газовики.

Газопостачальні підприємства наголошують, що населення, яке купує голубе паливо напряму в «Нафтогазу», з початку квітня платить за нього на 17 копійок дешевше.

Враховуючи це, «Нафтогаз України» знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів на 2%. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів «Нафтогазу» складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м, – йдеться у поясненні.

Водночас, промислові споживачі «Нафтогазу» купуватимуть газ на умовах попередньої оплати, за ціною 5990 грн/тис. куб. метрів

У компанії стверджують, що їм вдалося знизити ціну на газ за рахунок зниження власної маржі.

Нагадаємо, свого часу міністр соцполітики Андрій Рева говорив, що платіжки, в яких вказані завищені тарифи за газ, оплачувати не потрібно.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...