«Стадіон так стадіон»: Президент порадив Зеленському читати закони і погодився дебатувати на «Олімпійському»

Опубліковано: 04.04.2019. Автор: .

«Стадіон так стадіон»: Президент порадив Зеленському читати закони і погодився дебатувати на «Олімпійському»

Президент України Петро Порошенко чекає Володимира Зеленського на дебати. Про це йдеться у відеозверненні Президента.

Бути Президентом та Головнокомандувачем – це не гра і не бажання сподобатися. Це значить нести відповідальність за людей, за країну всередині та на міжнародній арені. І дебати робляться не заради видовища на стадіоні. Це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети. Країна не просто обирає, вона довіряє свою долю, – зазначив у відео Порошенко і додав, що «правила дебатів прописані в законі «Про вибори Президента».  – Вони можуть відбутися на базі «Суспільного» телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила. Але стадіон так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу!

Нагадаємо, Володимир Зеленський напередодні оприлюднив відеозвернення до Петра Порошенка, у якому закликав провести дебати на стадіоні «Олімпійський» у Києві. До того ж, кандидат у президенти  Зеленський запроновував учасникам дебатів пройти медичний тест на наркотичні речовини та алкоголь, бо «країні потрібен здоровий президент». На роздуми він дав 24 години.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...