В НСТУ розповіли, наскільки можливе проведення дебатів між кандидатами у президенти на стадіоні

Опубліковано: 04.04.2019. Автор: .

В НСТУ розповіли, наскільки можливе проведення дебатів між кандидатами у президенти на стадіоні

Національна суспільна телерадіокомпанія розпочала перемовини щодо проведення дебатів між обома кандидатами у президенти  на стадіоні «Олімпійський». Про це в Facebook повідомив глава правління НГТУ «UA: Суспільне» Зураб Аласанія.

Згода обох кандидатів є, тепер залишається ЦВК, який все це має на меті узгодити і за законом – оплатити з державного бюджету. Так само починаємо переговори з усіма сторонами, – зазначив він.

У прес-службі НСТУ кажуть,  що  провести дебати на стадіоні технічно можна. Проте це, радше, нагадуватиме шоу, а не дебати. Вони посилаються на положення Центральної виборчої комісії про проведення дебатів від 2014 року, в якому зазначено, що дебати проводять в студії (кімнаті) національного мовника.

Тому зараз слово за ЦВК. Якщо вони приймуть нове положення, в якому виключать цю норму, тоді дебати можливі. Якщо немає – то це буде шоу або дискусія, але не дебати, – сказали в прес-службі.

Тим часом, кандидат в президенти Володимир Зеленський очікує виконання всіх умов своїм опонентом Петром Порошенком для проведення дебатів на стадіоні НСК «Олімпійський».

Ми продовжуємо чекати вибачень від Порошенка, оскільки він не відповів на всі питання, які йому були задані Володимиром. Мова не просто про відповіді – стадіон або не стадіон, а й про вибачення за те, що він говорив на адресу Володимира Зеленського, – сказав координатор штабу Володимира Зеленського Олександр Корнієнко нашим колегам із Українських новин.

За його словами, час на реакцію Порошенка за всіма іншими пунктами ще є, оскільки дед-лайн ще не минув.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський кинув виклик Президенту Петру Порошенкові в ультимативному відеоролику, який був опублікований його штабом. Молодий політик назвав ряд обов’язкових умов  і «дав 24 години» противнику. Він заявив, що дебати «повинні проходити перед народом України». Його умови йшли врозріз з тим, що написано в законі про вибори.

Чинний глава держави Петро Порошенко прийняв виклик свого політичного опонента і погодився на ультимативний заклик.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...