Brexit може залишити без роботи українських заробітчан в Польщі

Опубліковано: 05.04.2019. Автор: .

Британський Brexit залишить українських заробітчан Польщі без роботи?

До кінця 2019 року Польщу можуть покинути близько 100 тисяч трудових мігрантів з України. Про це повідомило польське видання forsal. pl.

Рекрутингова компанія Personnel Service прогнозує, що після завершення Brexit на батьківщину з Великобританії почнуть повертатися польські заробітчани. При цьому зростання кількості поляків на рідному ринку праці витіснить з нього українців.

Після того як Великобританія вийде зі складу Євросоюзу, почнеться скорочення експорту з ЄС. Скорочення зовнішньої торгівлі найбільше вплине на Німеччину (найбільша економіка в Європі). Тому не виключено, що німці почнуть приймати на роботу українців замість більш «дорогих» поляків.

За словами експерта дослідницького інституту CASE Агнешки Кулеевої, необхідно звернути увагу на те, що для працевлаштування мігрантів в Німеччині діє кілька обов’язкових правил. Наприклад, щоб влаштуватися на роботу до німця, українському заробітчанину необхідно знати німецьку мову і підтвердити професійну кваліфікацію.

Нагадаємо, з початку року влада Польщі збільшила мінімальну заробітну плату. Попри те, що рішення стосується всіх працівників найменш кваліфікованих посад, не секрет, що зараз обіймають їх в сусідній країні здебільшого заробітчани з України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...