НСК «Олімпійський» проводитиме екскурсії там, де здавав аналізи Порошенко

Опубліковано: 06.04.2019. Автор: . Київська область

НСК «Олімпійський» проводитиме екскурсії там, де здавав аналізи Порошенко

На перший погляд новина виглядає дещо курйозною. Проте, як виявилося, тут немає нічого смішного і керівництво арени дійсно планує запровадити такі екскурсії. Про це йдеться на офіційному сайті НСК «Олімпійський».

Зокрема, на офіційному ресурсі спортивного комплексу йдеться, що звичайний маршрут для екскурсій трохи видозміниться через нещодавні події в країні. Відтепер усі охочі зможуть побувати у кімнаті медичного і допінг-контролю, де зовсім нещодавно здав аналізи чинний гарант Петро Порошенко.

НСК «Олімпійський» змінює звичний маршрут екскурсійних турів та пропонує всім гостям стадіону також відвідати кімнати медичного контролю та допінг-контролю. Екскурсії проводяться щоденно (за винятком днів матчів) об 11:00, 13:00, 15:00 та 17:00 годинах. Тривалість екскурсії – 1 година. Оновлений маршрут НСК «Олімпійським» буде доступний лише протягом 10 днів: з 6 по 15 квітня. Скористайтеся унікальною можливістю та завітайте на арену, де твориться історія України!, – йдеться у повідомленні.

Також вказують ціни – вартість екскурсії для дорослих коштує 100 грн, для дітей – 50. Для групових відвідувань це задоволення обійдеться дещо дешевше: дорослі 80 гривень, діти – 40.

Нагадаємо, вчора обидва кандидати у президенти – Володимир  зеленський та Петро Порошенко пройшли обстеження у нарколога перед спільними дебатами, як того вимагав у своєму звернення до Порошенка Зеленський. Щоправда, зробили вони це  у різних медзакладах: Петро Порошенко – на НСК «Олімпійський», Володимир  Зеленський – у приватній клініці.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...