В «Укравтодорі» назвали найгірші дороги України

Опубліковано: 06.04.2019. Автор: .

В «Укравтодорі» назвали найгірші дороги України

Олександр Кава, радник голови Укравтодору та колишній заступник міністра інфраструктури, в ефірі Громадського назвав п’ять доріг України, які зараз перебувають у найгіршому стані.

На прохання ведучої назвати топ-п’ять доріг, які зараз у найгіршому стані, Кава сказав:

В першу чергу, це — дорога Н14: Кіровоград-Миколаїв-Кропивницький-Миколаїв, це дорога Н11 Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв. Це дороги, які ведуть в портовий кластер Миколаєва та тією ж дорогою багато їдуть в напрямку порту «Одеса». Це дві найгірші дороги.

Кава додав, що також у поганому стані є дорога М12, на території Кіровоградської області, водночас на територіях Вінницької, Хмельницької та Тернопільської вона в хорошому стані.
Також, за словами експерта, дорога М12 на ділянці від Тернополя до Стрия перебуває «майже в непроїзному стані», пишуть колеги з видання «Твоя машина».

І напевно ключова дорога, яка поєднує Закарпаття з Івано-Франківщиною — Н09 — це по суті основна дорога, яка поєднує Східне Закарпаття із Центральною частиною, із Ужгородом. Ця дорога цьогоріч буде активно ремонтуватись, Укравтодор передбачив фінансування, щоб привести її у належний стан, — підкреслив Кава.

Раніше в Укравтодорі заявили, що протягом 2019 року в Україні планують відновити до 1800 км доріг.

Нагадаємо, нещодавно канадські виробники представили броньований MERCEDES-AMG G 63, який не боїться гранат і куль автоматів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

Чим ви займаєтеся під час карантину?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...