Зеленський відмовився оприлюднювати свої доходи до виборів

Опубліковано: 06.04.2019. Автор: .

Зеленський відмовився оприлюднювати свої статки до виборів

До другого туру виборів Володимир Зеленський не буде оприлюднювати свою декларацію за минулий рік. Про це заявили у прес-службі кандидата в Президенти. Там поки не бачать у цьому потреби, оскільки терміни відведені чинним законодавством, дозволяють оприлюднити декларацію пізніше.

Декларація Володимира Зеленського за 2018 рік буде подана у межах строків, встановлених чинним законодавством, та оприлюднена у відповідності до чинного законодавства, — йдеться у відповіді прес-служби на лист Руху ЧЕСНО із закликом подати до НАЗК декларацію про статки, майно та доходи кандидата за минулий рік.

Попри те, що чинне законодавство не зобов’язує Володимира Зеленського подавати декларацію про доходи за минулий рік, оскільки наразі він не є посадовцем, Руху Чесно одразу після першого туру виборів звернулися до пана Зеленського із пропозицією добровільно оприлюднити декларацію за 2018 рік до другого туру. На їх думку, кандидат у такий спосіб продемонстрував би свою прозорість та підзвітність виборцям. А також такий його крок вирівняв би умови з його опонентом у другому турі – Петром Порошенком, який напередодні оприлюднив свою декларацію, показавши в ній доходи понад півтора мільярда гривень.

До слова, у лютому Рух Чесно закликав усіх кандидатів у Президенти щонайменше за місяць до виборів оприлюднити свої декларації за минулий рік. Тоді на цей заклик відгукнулися лише Руслан Кошулинський та Олександр Шевченко.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...