Городище може стати околицею Рівного? Хомко їздив переконувати селян, що з обласним центром їм буде краще

Опубліковано: 08.04.2019. Автор: . Рівненська область

Городище може стати околицею Рівного? Хомко їздив переконувати селян, що з обласним центром їм буде краще

Вчора, 7 квітня, у Городищі, що межує з Рівним, відбулися громадські збори. На них обговорювали питання приєднання сільської ради до Рівного.  До селян поїхав і міський голова Рівного Володимир Хомко, хоча досі питання об’єднання з сусідніми селами він перекладав на секретаря міськради Сергія Паладійчука.

Взагалі, ще у лютому  Городище до себе кликали об’єднатися відразу три населені пункти –  Біла Криниця, місто Рівне та Шпанівська ОТГ. У кожного були свої аргументи. Врешті селяни виявили ініціативу приєднатися до Рівного. Тож доручили депутатам сільради скасувати попереднє рішення про об’єднання із сусіднім селом Біла Криниця. А також вони запропонували повторно опитати жителів, з ким саме об’єднуватися.

До селян поїхав навіть міський голова Рівного Володимир Хомко, пишуть наші колеги із Рівне вечірнє. Ті, хто прийшов на збори, у більшості вимагали у Городищенської сільради скасувати лютневе рішення про об’єднання з Білокриницькою сільрадою у Білокриницьку ОТГ.  Ініціативні селяни навіть подали до суду на сільську раду, аби скасувати попереднє рішення сільради. Наполягають, що з містом Городищу буде краще.

Є міста дотаційні, а є, які заробляють більше. Ми заробляємо більше, як Вараш. Я не обіцяю вам зробити золоті дороги, жодного разу такого не казав, але готовий у разі об’єднання обговорити, що ви хочете зробити. Відкиньте емоції, зробіть табличку, і ви самі прийдете до висновку, що вам краще, – переконував людей Володимир Хомко.

Також він пропонував розробити угоду, згідно з якою місто візьме на себе певні зобов’язання. Наприклад, вивозити з Городища сміття, підвозити до школи дітей чи продовжити у село міські маршрутки.

Додамо також, що Городище – перше село поблизу Рівного, яке виявило бажання об’єднатися з обласним центром.

Нагадаємо, свого часу на Рівненщині розгорівся скандал через високі зарплати голови та працівників Шпанівської ОТГ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar
Андрій
Андрій

І це не все, міський голова вважає, що треба виділити гроші з бюджету для подальших досліджень рівня забрудненості озера і пошуку шляхів його відновлення.https://www.infopotik.com.ua/zdolbuniv-i-kvasyliv-zabrudnyuyut-basivkutske-ozero/

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...