Обіцянки Порошенка: Президент після перемоги на виборах збирається «омолодити» свою команду

Опубліковано: 08.04.2019. Автор: .

Обіцянки Порошенка: Президент після перемоги на виборах збирається «омолодити» свою команду

Чим ближче до дня голосування, тим більше обіцянок дають кандидати на пост Президента. Беззаперечним лідером у цьому є кандидат і чинний глава держави Петро Порошенко. Проаналізувавши результати першого туру виборів і запит суспільства, він зрозумів, що без оновлення кадрів не обійтися. Тому за два тижні до другого туру виборів він вирішив продемонструвати потенційним виборцям своє бажання змінюватися. Тож у разі перемоги пообіцяв суттєво оновити свою команду. Про це Порошенко заявив в інтерв’ю телеканалу «Україна».

Відбудуться суттєві зміни у моїй команді. Буде велика кількість молодих, нових людей. У мене є велика кількість нових пропозицій, які ми аналізуємо і які будуть представлені. Ми будемо продовжувати реформи, які забезпечать зростання економіки і подолання бідності. Буде суттєво зміцнена обороноздатність держави, – заявив Президент.

А ще Порошенко наголосив, що за рахунок такого оновлення команди та реформ в Україні суттєво пришвидшиться економічне зростання та рух нашої країни в ЄС. Глава держави переконаний, що вже у грудні цього року можна буде запропонувати країнам – членам НАТО підписати план дій по членству України в НАТО.

Нагадаємо, перший тур виборів Президента України відбувся 31 березня. Згідно з офіційними результатами ЦВК беззаперечним лідером є кандидат Володимир Зеленський, який набрав 30,24% голосів виборців. Разом із ним у другий тур, що має відбутися 21 квітня, потрапив і чинний глава держави Петро Порошенко. За нього свої голоси віддали 15,95% українців.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...