Місяць, щоб вижити: для порятунку п’ятирічного Андрійка терміново потрібно 2 мільйони гривень

Опубліковано: 09.04.2019. Автор: . Львівська область

Місяць, щоб жити: для порятунку п’ятирічного Андрійка терміново потрібно назбирати 2 мільйони гривень

Вже кілька місяців цей п’ятирічний хлопчик живе у лікарняних палатах. Довгі коридори, стерильні плати, крапельниці, уколи та постійна невідомість стали буденщиною для Андрійка та його батьків. Він з недитячою серйозністю дивиться своїми голубими очима, ніби благаючи про допомогу, адже так хочеться побігати з однолітками, подивитися мультики, вийти на майданчик та тішитися першим променям весняного сонця. Наскільки це реально, залежить від усіх нас.

Місяць, щоб вижити: для порятунку п’ятирічного Андрійка терміново потрібно 2 мільйони гривень

Таким Андрійко був до хвороби.

Біда у сім’ю Літвінових із невеличкого містечка на Львівщині – Щирець прийшла півроку тому. Коли медики поставили їхньому середущому синові Андрійкові, якому тоді було чотири рочки, діагноз «лімфобластна лейкемія», його мати пані Ольга мало не зомліла.

Коли лікар сказала, що в нашої дитини рак крові, я не пам’ятаю, що було далі… Думаю, як так, чому, за що! – згадує той день жінка.

Відтоді малюк пройшов три блоки хіміотерапії. Під час лікування виявилося, що в Андрійка ще й аномалія хромосом, яка ускладнює терапію. Тож щоб врятувати хлопчика, потрібна трансплантація кісткового мозку. Ціна життя дитини – майже 160 тисяч євро.

Андрійкові потрібно терміново провести трансплантацію кісткового мозку, це єдине, що може його врятувати, – продовжує Ольга. – Проте родинного донора у нас немає, доведеться шукати чужого. Таку операцію можуть зробити лише за кордоном, причому якнайшвидше. Погодилася нас прийняти італійська клініка, на все про все потрібно 158 тисяч євро.

Це не підйомна сума для сім’ї, у якій працює лише батько. Трохи більше як за місяць завдяки волонтерам та благодійникам вдалося зібрати частину необхідної суми, ще потрібно близько 2 мільйонів гривень. Часу для збору коштів мало – не більше місяця, якщо зволікати, може бути запізно, кажуть медики.

Я вас дуже прошу, допоможіть моїй дитині. Без вас я не маю, де взяти такі кошти. Мені в голові не вкладається така сума, але я дуже хочу, щоб моя дитина жила, – каже мама Андрійка.

Сім’я уже вилетіла до Італії, а на операцію досі бракує грошей. Проте батьки сподіваються – що небайдужі люди допоможуть, і їхній Андрійко житиме.

Для порятунку дитини гроші можна перераховувати на картки ПриватБанку: 5168 7573 5665 7447 (Літвінов Володимир, тато Андрійка).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...