Суп мінестроне та курка по-італійськи: у школах Рівненщини почали впроваджувати страви, які рекомендував відомий кухар

Опубліковано: 09.04.2019. Автор: . Рівненська область

Суп мінестроне та курка по італійськи: у школах Рівненщини почали впроваджувати страви, які рекомендував відомий кухар

Не минуло й два тижні, як до Рівного приїжджав відомий столичний шеф-кухар Євген Клопотенко, який розробив новий збірник страв для шкільного харчування, як в деяких школах області  вже вирішили дослухатися до його порад. Пан Клопотенко вважає, що шкільний обід може бути не лише корисним, а й смачним. Тож у вараській школі №4 вже розпочали впроваджувати ці реформи, розповіли в управління освіти області.

Нове шкільне харчування – це підвищення рівня культури харчування в закладах освіти, – говорить начальник Вараського міського управління освіти Олена Корень. – Нам це питання «боліло» давно, тому ми не сидимо на місці. Вже з сьогоднішнього дня стартував пілотний проект в організації харчування учнів школи №4 м. Вараша. Що саме? Мультипрофільне харчування, де учні разом з батьками мають можливість обирати комплекс страв. Створюємо єдиний ланцюг співпраці: батьки, діти, керівник закладу, класні керівники, оператори ринку (організатори харчування). Основне наше завдання – це здоров’я наших дітей. Маємо повернути довіру до шкільних їдалень. Наразі ця довіра відсутня. Звичайно будуть проблеми, але усе можливо вирішити, якщо є бажання та порозуміння.

Суп мінестроне та курка по італійськи: у школах Рівненщини почали впроваджувати страви, які рекомендував відомий кухар

В профільному управлінні Вараша запевняють, що поступово переходитимуть й до нового меню, вводячи нові страви із «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах» Євгена Клопотенка.

Суп мінестроне та курка по італійськи: у школах Рівненщини почали впроваджувати страви, які рекомендував відомий кухар

А от у Володимирецькому колегіумі вже харчують дітей по-новому. Під час канікул, через електронне меню учні та батьки вже обирали страви відомо кухаря.

Кажуть, що найпопулярніші у них на сьогодні картопляний крем-суп, мінестроне, курячі палички, курка з паприкою або по-італійськи, салати з огірками та помідорами, моркви та капусти, а також овочевий соус та каркаде. Також діти дуже полюбляють лимонад та чаї з мелісою і липою.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...