Міністр Розенко пообіцяв, що українцям виплачуватимуть «13-ту пенсію»

Опубліковано: 10.04.2019. Автор: .

Міністр Розенко пообіцяв, що українцям виплачуватимуть «13 ту пенсію»

Сьогодні, 10 квітня, у Житомирі під час наради з профільними заступниками голів райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко назвав несправедливими заяви про те, що влада згадала про пенсіонерів перед президентським виборами, підвищивши їм пенсії. Мовляв, про них «у верхах» думали завжди, зокрема, у 2017 році, задалеко до виборів, коли запровадили пенсійну реформу.

Ініціатива Президента України Петра Порошенка полягає в тому, щоб одноразову виплату, яку  пенсіонери отримали у березні і отримають у квітні, зробити постійною. Це може бути у вигляді «13-ї пенсії» наприкінці року. Її будуть отримувати люди, які мають великий страховий стаж, але невисоку пенсію, – пояснив ііце-прем’єр-міністр.  – Уряд зараз працює над реалізацією цієї ініціативи, ми проводимо відповідні розрахунки. У нас є всі можливості реалізувати  її вже з цього року, – наголосив Павло Розенко.

Також політик додав, що звинувачувати владу у тому, що вона згадує про пенсіонерів нібито лише напередодні виборів, принаймні нечесно, адже зараз  «ми проходимо те, що є результатом пенсійної реформи, яка стартувала понад півтора роки тому».

Перший перерахунок пенсій ми здійснили ще 1 жовтня 2017-го, коли до виборів було дуже далеко. Тому підвищення пенсійних виплат – це послідовна політика нинішньої влади щодо посилення соціального захисту пенсіонерів, – зауважив пан Розенко.

Також урядовець нагадав, що кошти на підвищення пенсій цьогоріч з’явилися завдяки розмитненню автомобілів на єврономерах.

Нагадаємо, свого часу перший Президент України Леонід Кравчук скаржився, що отримує надто «мізерну» пенсію – 18 тисяч гривень на місяць.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...