На «Рівнеоблводоканалі» розповіли, коли запустять фонтани у центрі міста

Опубліковано: 10.04.2019. Автор: . Рівненська область

На «Рівнеоблводоканалі» розповіли, коли запустять фонтани у центрі міста

Цього сезону два найбільших фонтани обласного центру, які знаходяться за кінопалацом «Україна» та навпроти готелю «Мир», можуть почати працювати на кілька днів раніше, ніж зазвичай. Майже кожного року спеціалісти підприємства запускали їх на перше травня. Цьогоріч міська влада спільно із водопостачальним підприємством розглядає можливість зробити рівнянам такий подарунок вже на Великдень.

Сьогодні у Рівному є близько десятка фонтанів, більшість з яких вже давно не працюють. І тільки два з них,ті, що у центральній частині міста – на алеї Віктора Чайки, по договору із міським управлінням житлово-комунального господарства,обслуговує «Рівнеоблводоканал». Спеціалісти підприємства відповідають за їх роботу, а відповідно – і зберігання запчастин.

Щороку на зиму ми демонтуємо і віддаємо на склад для зберігання двигуни та насосні агрегати до фонтанів, – говорить начальник відділу з експлуатації водозабірних споруд міста Рівного Ігор Кондратюк. – Робиться це для того, щоб у зимовий період від перепаду температур ці важливі деталі не зіпсувалися. Наступного тижня ми їх розконсервуємо і після прибирання та поточного ремонту водограїв, встановимо. Пробні запуски плануємо провести вже 23-24 квітня.

За словами пана Кондратюка , триватимуть перші запуски не довго – дві-три години. За цей час спеціалісти підприємства мають перевірити справність роботи усіх деталей. А основний запуск обох водограїв відбудеться, швидше за все, вже 28 квітня. Щоправда перед цим обласне водопостачальне підприємство має отримати відповідний лист від управління ЖКГ.

Загалом, обидва фонтани працюватимуть до 1 вересня, повідомляє офіційний сайт «Рівнеоблводоканалу». Включатимуть їх вже традиційно – на вихідні та державні свята. Щоправда, як кажуть на водопостачальному підприємстві, можливі і зміни у графіку роботи водограїв. Але це вже залежить від управління житлово-комунального господарства міста, яке виступає замовником цих послуг. Тому щомісяця уточнює дати та час їх роботи.

Нагадаємо, працівники «Рівнеоблводоканалу» раніше розповідали, куди звертатися мешканцям міста, якщо виявлять, що десь на вулиці відсутня кришка люку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...