«Солодке» життя: в Україні подорожчає цукор

Опубліковано: 10.04.2019. Автор: .

«Солодке» життя: в Україні подорожчає цукор

Вартість цукру в Україні з кожним місяцем поточного року буде зростати на 15-20 копійок. Про це у коментарі колегам із УНН розповів Голова асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко.

Цього року ціна буде зростати через те, що цукровикам необхідно бути рентабельними, тому з кожним місяцем ціни будуть зростати скоріш за все на 15-20 копійок, а потім у вересні-жовтні ми побачимо більш суттєве зростання, — сказав Дорошенко.

За його словами, це попередні дані. Адже, ніхто не знає, скільки будуть сіяти цукрового буряку.

Може бути так, що пропозиція буде надмірна, українського експорту цукру не буде, він залишиться в країні, через це ціна не буде зростати. Проте скоріш за все, ми побачимо подорожчання, але не суттєве, — зазначив Дорошенко.

Нагадаємо, з 1 квітня в Україні багатодітним сім’ям після народження третьої та наступних дітей виплачуватимуть додаткову допомогу. Відповідне рішення погодили на засіданні Кабінету Міністрів України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

avatar

Вибір читачів

Опитування

За кого ви готові віддати свій голос на позачергових парламентських виборах?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...